Bezpłatna konsultacja

Witaj Kobieto pełna Światła 🙂

 

Tak, masz w sobie Światło, nawet, gdy wydaje Ci się, że w życiu jest źle lub pewne rzeczy Cię mocno uwierają.

Jeśli weszłaś na tę stronę – poszukujesz. Przypadki nie istnieją. Przyprowadziła Cię tu Twoja Jaźń, która dba o to, abyś trafiała tam, gdzie masz trafić.

 

Możesz zauważać, że Twoim życiu dzieją się sytuacje, z którymi nie potrafisz dać sobie rady

Możesz mieć poczucie bycia w nie swoich butach i dusisz się tam gdzie jesteś…

Jednocześnie w głębi serca słyszysz wezwanie do tego, co stanowi Twój prawdziwy potencjał, ale nie wiesz co masz z tym zrobić lub obawiasz się ruszyć do przodu.

Jeżeli utożsamiasz się ze wszystkimi lub niektórymi z tych stwierdzeń – trafiłaś pod odpowiedni adres.

 

Kiedy nie ma sensu się umawiać?

Zanim się ze mną skontaktujesz, chcę, abyś to wiedziała.

Nie powiem Ci jak masz żyć i co masz robić, aby Twoje życie za pstryknięciem palca, zmieniło się bez wysiłku i zaangażowania. Jeśli szukasz magicznej pigułki, która na wieki rozwiąże wszystkie problemy tego świata, opuść tę stronę. Nie jestem cudotwórcą, a magiczne różdżki i eliksiry wiecznej młodości można znaleźć tylko w bajkach i filmach.

Mogę natomiast dać coś innego, dużo bardziej cennego, co zostanie z Tobą na zawsze, jeśli będziesz z tego korzystać.

 

Jak mogę Ci pomóc?

Moje transpersonalne programy rozwojowe, szkolenia i publikacje pomogą Ci nawiązać stałą komunikację z Twoim Najwyższym Ja. Dzięki temu na głębokim poziomie poznasz swój prawdziwy potencjał. Pozbędziesz się również z życia tych spraw, które Ci nie służą i zaczniesz z zaufaniem podążać swoją własną, najlepszą dla Ciebie ścieżką, mając zestaw wyjątkowych, transpersonalnych narzędzi i możliwości.

Kieruję się zasadą, że prawdziwy mentor zawsze daje narzędzia i wiedzę, dzięki którym możesz w pewnym momencie stanąć na własnych nogach i pójść dalej swoją drogą.

 

Najpierw umówmy się na bezpłatną konsultację

Jeśli chcesz skorzystać ze spotkań ze mną, chcę najpierw z Tobą porozmawiać.

Wiem, że udział w sesjach indywidualnych to ważna osobista decyzja, którą warto podjąć w sposób przemyślany. Jeżeli jesteś zainteresowana udziałem w jednym z moich programów, bardzo ważne jest przeprowadzenie rozmowy wstępnej, podczas której:

  • będziesz mogła mnie poznać i zorientować się na czym polega rozwój w postaci spotkań indywidualnych,
  • już na tym pierwszym spotkaniu na pewno skorzystasz, dzięki stworzeniu własnej wizji na rozwój i usystematyzowaniu tego, co Cię blokuje przed samorealizacją,
  • w zależności od Twoich aktualnych potrzeb poznasz programy lub inne możliwości rozwoju w obszarze, który Ciebie interesuje,
  • będziesz mogła zdecydować czy to, co Ci zaproponuję jest najlepszą opcją dla Ciebie, natomiast ja będę mogła sprawdzić czy temat, z którym przychodzisz jest w obszarze mojej specjalizacji.
Poniżej znajdziesz formularz, poprzez który możesz zapisać się na bezpłatną konsultację:

W jakich porach możesz się ze mną spotkać na konsultację?
Godziny poranne 9:00 - 11:00Środek dnia 12:00 - 15:00Godziny popołudniowe 16:00 - 18:00

Zapisując się na bezpłatną konsultację wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu: otrzymywania maila, sms lub rozmowy telefonicznej z potwierdzeniem konsultacji oraz potrzebnymi informacjami oraz przeprowadzenia rozmowy telefonicznej - konsultacji bezpłatnej za pośrednictwem telefonu lub skypa. Dane będą przetwarzane przez Instytut Holistycznego Rozwoju Świadomości prowadzony przez Martę Gierlińską, z siedzibą Katowice 40-203, Al. Roździeńskiego 188c, NIP: 783-150-30-78.

* - pole wymagane