Odbuduj poczucie własnej

wartości odszukaj to,

czego chcesz i podejmuj

decyzje w zgodzie

ze swoją prawdą.

Szczęśliwe, spełnione życie w równowadze. Jasne i wyraźne cele życiowe. Poczucie spójności i harmonii wewnętrznej. Rozsądna realizacja tego, co dla Ciebie wartościowe. Akceptacja rzeczywistości i odwaga w realizacji tego, co dla Ciebie najważniejsze. Miłość i harmonia w relacjach. Po prostu radość każdego dnia!

Czy taka jest Twoja codzienna rzeczywistość?

Czy może masz narastające poczucie dysharmonii, widzisz, że w Twoim życiu jest coś do zmiany i potrzebujesz wreszcie się za to zabrać, aby móc odpowiedzieć TAK na powyższe pytanie?

Życie w harmonii, poczucie szczęścia i spełnienia jest możliwe, nawet, jeśli jesteś teraz na zakręcie i trudno Ci zdecydować co najpierw chciałabyś naprawić. Na co dzień pracuję z wieloma kobietami, które czują się tak – jakby stały przed wielką ścianą. Nie wiedzą jak mają przejść na drugą stronę, próbując bezskutecznie coś z tym zrobić. Dlatego przygotowałam program Mistrzyni Życia, który pozwoli Ci rozbić ten gruby mur, odzyskać życiową energię i zacząć wreszcie żyć w zgodzie ze swoim najgłębszym Ja.

Co osiągniesz, biorąc udział w programie?

 • Określisz to, co aktualnie w Twoim życiu wymaga zmian i poprawy.
 • Stworzysz lub doprecyzujesz swoją wizję życia i to czego aktualnie pragniesz, co da Ci napęd do działania.
 • Określisz i lepiej zrozumiesz, co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze, aby zbudować dobrze działający wewnętrzny kompas, który pomoże Ci podejmować lepsze decyzje w przyszłości.
 • Zidentyfikujesz, gdzie znajdują się przeszkody, które aktualnie przeszkadzają Ci w osiągnięciu tego, czego pragniesz.
 • Pokonasz te przeszkody i nauczysz się sposobów, które mogą Ci w pomóc w ich unikaniu w przyszłości.
 • Zbudujesz mocne, pozytywne nastawienie do siebie i życia, aby Twoje działania dawały Ci więcej satysfakcji.
 • Wyjdziesz na prostą drogę, dzięki metodzie małych kroków, która poprzez planowanie i regularne działanie pomoże Ci osiągnąć to, co założyłaś na początku pracy coachingowej.

Marta poza wysoką kulturą osobistą, wielkim taktem ma ogromne serce do tego co robi. Zawsze świetnie przygotowana, zaangażowana na 100%, z otwartym umysłem na to…z czym czasami musiała się stykać podczas sesji. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie z tego zakresu co sprawia, że jest ogromnie skuteczna. Skuteczność 100%. Dzięki Marcie, nie tylko cieszę się i rozwijam każdego dnia, ale osiągam swoje cele, realizuję rzeczy, które wcześniej były nieosiągalne, a przy tym mam pełną harmonię tego co robię”.

Ania – Wykładowca i Przedsiębiorca

Przebieg programu:

Coaching indywidualny dostosowany do Twoich aktualnych potrzeb  –60 – 90 minut – od 2 do 3 razy w miesiącu.

Możliwość korzystania z konsultacji mailowych.

l

Materiały z ćwiczeniami, które pozwolą Ci usystematyzować pracę nad swoim rozwojem.

Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić czy udział

w programie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

“Marta, otworzyła szuflady w których magazynowałam, kumulowałam marzenia i zamiast realizować je chowałam i odkładałam na później. Rozmawiając z nią usłyszałam wreszcie na głos o swoich potrzebach i możliwościach nie tylko fizycznych. Wydobyła ze mnie mój głos, który uświadomił mi, że ja jestem tu i teraz. Marta pozwoliła mi uwierzyć we własne możliwości. Zwykłe pytania nabrały niezwykłej mocy! Dziękuję Marcie, że słyszała i słuchała mnie, co skłoniło moją głowę i ciało do mówienia. Jeszcze raz dziękuję. Jest profesjonalistką w każdym calu”.

Justyna

Co będziemy robić podczas coachingu indywidualnego?

 • Określisz na jakim etapie życia jesteś i co jest aktualnie Twoim największym wyzwaniem.
 • Przemyślisz i wyraźnie zobaczysz swoją wizję oraz cele, jakie chcesz osiągnąć na aktualnym etapie życia.
 • Określisz jakie są Twoje wartości, reguły, jakimi się posługujesz oraz czy wspierają one Twoje cele czy też wymagają korekcji.
 • Zwiększysz świadomość jakie przekonania i nieświadome programy

najbardziej przeszkadzają Ci w realizacji marzeń oraz pozbędziesz się ich.

 • Poznasz metody pracy z trudnymi emocjami i nauczysz się sposobów kontrolowania ich.
 • Otrzymasz ćwiczenia i zadania, abyś dotarła do Twoich celów krok po kroku.
 • Realizując uczciwie ćwiczenia i odważnie zmieniając swoje nastawienie zrealizujesz to, co dla Ciebie ważne.

Dlaczego możesz mi zaufać?

 • Zanim zdecydujesz się na udział w programie, przejdziemy bezpłatną konsultację, podczas której otrzymasz 30 minutową sesję bez ryzyka, a także będziesz mogła poznać mnie, metody, którymi się posługuję oraz programy, jakie mogłabym Ci zaproponować.
 • Każda klientka otrzymuje gwarancję. Jeśli dwa pierwsze spotkania nie spełnią Twoich oczekiwań, zwracam Ci pieniądze.
 • Jeśli uznam podczas bezpłatnej konsultacji, że temat nie jest dla mnie, przekażę Ci kontakt do innego specjalisty.
 • Jeśli potrzebujesz się upewnić, możesz zapoznać się z opiniami na stronie.

Czego nie otrzymasz biorąc udział w programie?

Coach nie wykona za Ciebie działania w Twoim życiu, ani nie machnie czarodziejską różdżką, żeby zlikwidować wszystkie Twoje problemy. To, co coaching rzeczywiście może Ci zaoferować, to narzędzia i wsparcie coacha do dokonania samodzielnej zmiany.

Coaching nie zagwarantuje Ci, że  spotkania będą pełne   rozmów,  które   utrzymają   Cię   w  strefie

Twojego komfortu. Jeśli oczekujesz efektów potrzebne będzie zagłębienie się w problem i czasem doświadczenie emocji, żeby zrozumieć je, oczyścić się z nich i zwiększyć swoją świadomość.

Coaching   nie  obiecuje,  że  od   razu  staniesz się milionerką,  poznasz   doskonale   zbudowanego,   przystojnego   księcia  z bajki,   wywrócisz   swoje   życie         do        góry       nogami,       a       wszystkie

dotychczasowe wyzwania zmienią się w niekończące się pasmo okazji, ale może Ci zapewnić, że poprzez uczciwy i zaangażowany udział w sesjach, a także realizację działań i planu po nich, zmienisz to, co wymaga zmian, zwiększysz swoją samoświadomość oraz zdobędziesz narzędzia i motywację do samodzielnej realizacji swoich marzeń.

Co najważniejszego otrzymasz w ramach udziału

w programie coachingowym?

Większość sesji coachingowych, oferowanych na rynku, koncentruje się na pracy poprzez zadawanie pytań oraz dawanie ćwiczeń po sesjach. Dla mnie tego typu praca była zbyt powolna i niekiedy mało efektywna. Dlatego zebrałam narzędzia z pięciu różnych, ale uzupełniających się metod, pozwalające na pracę dużo szybszą i skuteczniejszą. Pracując ze mną doświadczysz innego podejścia. Otrzymasz konkretnie przygotowany program, który działa na pięciu poziomach: mentalnym, emocjonalnym, duchowym, fizycznym i materialnym. Będzie dostosowany do tego, czego potrzebujesz i jednocześnie usystematyzowany poprzez ćwiczenia.  

Spotkałam Martę na największym zakręcie mojego życia – w okresie najtrudniejszym, będącym jednak początkiem nowego, lepszego istnienia. Marta przeprowadzała mnie przez zmiany na lepsze, była motywacją, wsparciem, skutecznie rozpalała ogień nadziei, że uda się w końcu pójść w dobrym kierunku i „powstać z popiołów”. To osoba wymagająca, nastawiona na cel, ale jednocześnie ciepła, otwarta, budząca zaufanie. Coaching z Martą to najlepsza inwestycja mojego życia – inwestycja w siebie, w swoją przemianę, rozwój, kształtowanie na nowo postrzegania świata. Marta nadała kierunek tym zmianom – nauczyła mnie patrzeć w przód pozostawiwszy to, co było, za moimi plecami. Dzięki Jej wsparciu jestem dziś już inną osobą i w końcu potrafię spojrzeć rano przez okno i powiedzieć – jest pięknie” .

Agata – Księgowa

Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić czy udział w programie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.